Czuła Energia- WARSZTAT

Jogi i tworzeniA biżuterii z intencją

Warsztaty jogi i tworzenia biżuterii z intencją

Zapraszamy na warsztat “CZUŁA ENERGIA” – Warsztat jogi i tworzenia biżuterii z intencją, który odbędzie się już 01.10. w godzinach 10:00-14:00 w przepięknym Studio Tiyya Yoga we Wrocławiu. To wyjątkowe wydarzenie przygotowałyśmy specjalnie z myślą o kobietach, które pragną wzmocnić swoją kobiecą energię przez kreację i zadbać o swój wewnętrzny dobrostan. 

Joga

Warsztat rozpoczniemy od delikatnej praktyki jogi, która pomoże nam w zwiększeniu spokoju i harmonii w naszym ciele. Skupimy się na delikatnych i płynnych ruchach, które pozwalają na rozluźnienie napiętych mięśni i uwolnienie nagromadzonego stresu. To chwila, w której możemy skupić się na oddechu, odciąć się od codziennych zmartwień i odnaleźć spokój wewnętrzny.

Praktyka ta pomaga w zrozumieniu naszych emocji, uspokojeniu umysłu oraz tworzeniu pozytywnej energii. Otulająca praktyka jogi to niezwykłe doświadczenie, które korzystnie wpływa na nasz dobrostan.”

 Ćwiczymy w skupieniu i na tyle, na ile pozwala nam nasze ciało. Wiek, kondycja i sprawność fizyczna nie mają znaczenia.

Po praktyce jogi czas na chwilę odpoczynku i regeneracji. Zaprosimy Was na mały poczęstunek z odświeżającymi napojami, w przyjemnej atmosferze wzajemnego wsparcia i relaksu.

Tworzenie biżuterii z intencją

Następnie rozpoczniemy część warsztatów kreatywnych, podczas której Malwina i Angelika z Subtelnej – dwie utalentowane twórczynie biżuterii wprowadzą nas w świat tworzenia. Dziewczyny opowiedzą o znaczeniu kamieni naturalnych oraz o tym, jak możemy wykorzystać ich energię w naszym codziennym życiu. Dowiemy się, jak nadawanie intencji wpływa na nasze działania i jak możemy świadomie kierować naszą energią do realizacji pragnień. Wspólnie stworzymy przepiękny amulet, który może przyjąć formę bransoletki lub naszyjnika. Wykorzystamy naturalne kamienie i dodatkowe elementy, aby zaprojektować i zbudować biżuterię, która będzie wyjątkowa i stanie się symbolem naszych intencji. Biżuterię stworzysz z naszą pomocą, a wykorzystamy do tego jedwabną nić, kamienie naturalne i dodatki ze stali szlachetnej, a wszystko to w otoczeniu pozytywnej energii.

Po stworzeniu naszej biżuterii, oczyścimy ją przy pomocy palo santo – świętego drewna, które jest znane ze swoich właściwości oczyszczających i energetyzujących. Poprzez to rytuałowe oczyszczanie, pozbędziemy się niepożądanych energii i otworzymy naszą biżuterię na nowe połączenia i możliwości.

Relaksacja z afirmacjami

Spotkanie zakończymy relaksacją z afirmacjami, podczas której nadamy intencje minerałom umieszczonym w stworzonej biżuterii. Poprzez koncentrację, oddech i afirmacje, nasycimy siebie i kamienie dobrą energią, która będzie towarzyszyć nam na drodze pozytywnych zmian.

Bądź gotowa na wyjątkową podróż pełną inspiracji, odkrywania i twórczego rozwoju.

Galeria Zdjęć z poprzednich warsztatów

co obejmuje cena?

  • Godzinną praktykę Jogi
  • Warsztat tworzenia biżuterii oraz wszelkie niezbędne materiały
  • Praktykę relaksacji z afirmacjami
  • Zestaw upominków od Partnerów spotkania
  • Poczęstunek

termin

  • 01.10

Dla kogo?

Dla kobiet w każdym wieku, które chcą spędzić cudowny, kreatywny czas, podczas którego zatroszczą się o swój dobrostan fizyczny i duchowy w kameralnym gronie innych kobiet.

 

prowadzące

Jogę poprowadzi Emilia Cendrowska, artystyczna dusza która od dziecka związana jest z ruchem w różnej formie. Jogę odkryła w 2017 kiedy szukała wytchnienia od intensywnych treningów tanecznych. Po groźnym wypadku na stoku narciarskim pod koniec 2021 roku, który uniemożliwił jej dalszą karierę taneczną, odnalazła nową drogę – Jogę. To właśnie tam mogła uspokoić swoje myśli, zwolnić i powoli wrócić do sprawności fizycznej. Teraz uwielbia dzielić się swoją energią, wiedzą i zarażać pasją kobiety. Joga to dla niej nowa forma tańca, w którym oddech i ciało płyną ze sobą we wspólnym flow.

Warsztaty z tworzenia biżuterii z intencją poprowadzą Malwina i Angelika z Subtelnej biżuterii – dwie przyjaciółki, które tworzą markę od podstaw. Działają wspólnie, bo wierzą w siłę wspólnoty kobiet, wspierają się, a różnice wynikające z  charakterów pozwalają uczyć się od siebie nawzajem. Własnoręcznie tworzą dla tych kobiet, które chcą ozdobić się delikatną, wyjątkową biżuterią, przypominającą im o tym, co piękne. Wierzą, że biżuteria z kamieniami naturalnymi to delikatna ozdoba o wielkiej sile.  Kamienie do ich kolekcji dobierają nie tylko pod względem estetycznym, ale także zwracając uwagę na ich właściwości.

 

 

 

Cena: 349 zł

(99 zł bezzwrotnego zadatku płatnego na konto bankowe i 250 zł dopłaty na miejscu.
Zabierz ze sobą bliską osobę i zapłaćcie 299 zł od osoby)

 

ZAPISY

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata zadatku na wskazane konto bankowe. Zapisy przyjmujemy drogą mailową na zapisy@soulsisters.pl 

 

interesują cię kolejne terminy i destynacje? Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera:

Pozwól sobie na relaks, połącz się ze swoją kobiecą mocą

O.W.U.

Sprawdź warunki

telefon

(48) 451612480

Email

hello@soulsisters.pl