joga w obłokach – praktyka jogi na dachu hotelu the bridge

WEEKEND JOGA RETERAT
joga i spa wyjazd
joga retreat dolny śląsk
wyjazd jogowy

Rozpocznij weekend w harmonii i pełnym odprężeniu – dołącz do nas podczas cyklicznych eventów SoulSisters x Hotel The Bridge “Joga w obłokach”. To wyjątkowe miejsce z przepięknym widokiem na panoramę miasta zostanie otwarte specjalnie na te wydarzenia.

 

Będziemy się spotykać w każdą sobotę, rozpoczynając od 22.07

Liczba miejsc ograniczona

Na każdego uczestnika/uczestniczkę czeka pyszna lemoniada

Zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn

 

Dołącz do tego niesamowitego doświadczenia – zaproś znajomych i zacznijcie weekend troszcząc się o swoje ciało i ducha. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania w jogi, jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas coś dla siebie.

 

Czując wiatr we włosach i oddychając świeżym powietrzem, będziesz mógł/mogła skupić się na praktykowaniu jogi, jednocześnie czerpiąc korzyści z terapeutycznego wpływu otoczenia. Naciesz się niesamowitym widokiem na miasto, który zapewnia wyjątkowe połączenie natury i miejskiej energii.

 

Podczas sesji zadbamy o Wasze nawodnienie serwując pyszną lemoniadę. To doskonały sposób na odświeżenie się po wysiłku i zrelaksowanie w towarzystwie innych miłośników jogi.

Nie ważne, czy jesteś początkującym/ą joginem/joginką czy doświadczoną praktykującą – nasze wydarzenie jest dla Ciebie!

Praktyki poprowadzą certyfikowane instruktorki jogi: Emilia Cendrowska i Viola Godlewska – obydwie ukończyły kurs nauczycielski jogi na Bali i starają się przemycać vice wyspy w proponowanych praktykach jogi.

 

Zapraszamy Cię do wspólnego spędzenia sobotnich poranków w wyjątkowy i zdrowy sposób. Dołącz do nas na “Jodze w obłokach” w hotelu The Bridge i zacznij weekend w harmonii i spokoju.

Pamiętaj, że cykliczne sesje jogi odbywają się tylko w soboty, więc sprawdź naszą stronę regularnie, aby być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami. Mamy nadzieję, że spotkamy się wkrótce na dachu hotelu The Bridge!

 

cena: 59 zł

Galeria Zdjęć obiektu i części spa

Pozwól sobie na relaks, połącz się ze swoją kobiecą mocą

O.W.U.

Sprawdź warunki

telefon

(48) 451612480

Email

hello@soulsisters.pl