new moon glow – warsztat jogi i tworzenia biżuterii z intencją

WEEKEND JOGA RETERAT
joga i spa wyjazd
joga i spa wyjazd
joga i spa wyjazd

 Zapraszamy na warsztat “NEW MOON GLOW – Warsztat jogi i tworzenia biżuterii z intencją”, który odbędzie się już 18.06 w godzinach 10:00-13:30 w przepięknym Studio BOHO we Wrocławiu. To wyjątkowe wydarzenie przygotowałyśmy specjalnie z myślą o kobietach, które pragną wzmocnić swoją kobiecą energię przez kreację i zadbać o swój wewnętrzny dobrostan. 

Warsztat rozpoczniemy od praktyki jogi yang to yin. Poczujemy energię pulsującą w naszym ciele podczas sesji vinyasa, po czym stopniowo zanurzymy się w spokojną, czułą yin jogę, która otuli nasze ciała i umysły delikatnością i spokojem. Ta holistyczna praktyka jogi pomoże nam w znalezieniu równowagi i wewnętrznej harmonii. Praktyka będzie odpowiednia zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych joginek.

Po praktyce jogi czas na chwilę odpoczynku i regeneracji. Zaprosimy Was na mały poczęstunek z odświeżającymi napojami, w przyjemnej atmosferze wzajemnego wsparcia i relaksu.

Następnie rozpoczniemy część warsztatów kreatywnych, podczas której Malwina i Angelika z Subtelnej – dwie utalentowane twórczynie biżuterii wprowadzą nas w świat tworzenia. Dziewczyny opowiedzą o znaczeniu kamieni naturalnych oraz o tym, jak możemy wykorzystać ich energię w naszym codziennym życiu. Dowiemy się, jak nadawanie intencji wpływa na nasze działania i jak możemy świadomie kierować naszą energią do realizacji pragnień. Wspólnie stworzymy przepiękny amulet, który może przyjąć formę bransoletki lub naszyjnika. Wykorzystamy naturalne kamienie i elementy, aby zaprojektować i zbudować biżuterię, która będzie wyjątkowa i będąca wyrazem naszych intencji. Biżuterię stworzysz z naszą pomocą, a wykorzystamy do tego jedwabną nić, kamienie naturalne i dodatki ze stali szlachetnej, a wszystko to w otoczeniu pozytywnej energii.

Po stworzeniu naszej biżuterii, oczyścimy ją przy pomocy palo santo – świętego drewna, które jest znane ze swoich właściwości oczyszczających i energetyzujących. Poprzez to rytuałowe oczyszczanie, pozbędziemy się niepożądanych energii i otworzymy naszą biżuterię na nowe połączenia i możliwości.

Spotkanie zakończymy medytacją z afirmacjami, podczas której nadamy intencje minerałom umieszczonym w stworzonej biżuterii. Poprzez koncentrację, oddech i afirmacje, nasycimy siebie i kamienie pozytywną energią, która będzie towarzyszyć na naszej drodze.

“NEW MOON GLOW” to niezwykłe doświadczenie w nowiu Księżyca, który jest najlepszym energetycznie czasem na wszelkie afirmacje i nadawanie intencji. Bądź gotowa na wyjątkową podróż pełną inspiracji, odkrywania i twórczego rozwoju.

Galeria Zdjęć z poprzednich warsztatów

co obejmuje cena?

  • Godzinny warsztat jogi yang to yin
  • Warsztat tworzenia biżuterii oraz wszelkie niezbędne materiały
  • Poczęstunek
  • Zestaw upominków od Partnerów spotkania
  • Zdjęcia wykonane przez profesjonalną fotografkę
  • Praktykę medytacji z afirmacjami

termin

  • 18.06

Dla kogo?

Dla kobiet w każdym wieku, które chcą spędzić cudowny, kreatywny czas, podczas którego zatroszczą się o swój dobrostan fizyczny i duchowy w kameralnym gronie innych kobiet.

 

prowadzące

Jogę i medytację poprowadzi Viola Godlewska – certyfikowana instruktorka jogi oraz pilatesu. Z zamiłowania podróżniczka i artystka. Od lat zgłębia tematy związane z rozwojem osobistym oraz duchowością. Kurs nauczycielski jogi w stylu Vinyasa/Hatha/YinYoga ukończyła na Bali w 2021 roku. Oprócz tego odbyła kurs instruktorski pilatesu na macie, jogi Nidry oraz YinYogi.

Malwina i Angelika z Subtelnej – dwie przyjaciółki, które tworzą markę od podstaw. Działają wspólnie, bo wierzą w siłę wspólnoty kobiet, wspierają się, a różnice wynikające z  charakterów pozwalają uczyć się od siebie nawzajem. Własnoręcznie tworzą dla tych kobiet, które chcą ozdobić się delikatną, wyjątkową biżuterią, przypominającą im o tym, co piękne. Wierzą, że biżuteria z kamieniami naturalnymi to delikatna ozdoba o wielkiej sile.  Kamienie do ich kolekcji dobierają nie tylko pod względem estetycznym, ale także zwracając uwagę na ich właściwości.

 

 

 

Cena: 349 zł

(99 zł bezzwrotnego zadatku płatnego na konto bankowe i 250 zł dopłaty na miejscu)

 

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata zadatku na wskazane konto bankowe. Zapisy przyjmujemy drogą mailową na rezerwacje@soulsisters.pl W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: hello@soulsisters.pl

 

interesują cię kolejne terminy i destynacje? Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera:

Pozwól sobie na relaks, połącz się ze swoją kobiecą mocą

O.W.U.

Sprawdź warunki

telefon

(48) 451612480

Email

hello@soulsisters.pl