HOLISTIC BEAUTY SUNDAY – warsztat automasażu twarzy i brunch

“HOLISTIC BEAUTY SUNDAY” to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego poznasz tajniki automasażu twarzy pod okiem doświadczonej kosmetolog – Adriany Roszczenko. Jeśli interesują Cię naturalne sposoby na zachowanie młodego wyglądu i dobrej kondycji skóry – ten merytoryczny warsztat jest dla Ciebie! Podczas warsztatu zostaną też poruszone zagadnienia dt. akupresury, a to wszystko w kobiecej energii, pięknej przestrzeni hotelu Altus Palace w akompaniamencie pysznego jedzenia serwowanego przez Restaurację Wierzbowa 15 oraz soków od Juice Concept. Jak zawsze na uczestniczki wydarzenia czekać będą giftpacki – tym razem znajdą się w nich kosmetyki od marek: MakeMeBIO oraz Dermash Cosmetics. Będzie można ich użyć już podczas warsztatu. 💆‍♀️💫 Jak zawsze, stworzymy również przyjazną przestrzeń do nawiązania nowych, wartościowych znajomości z inspirującymi kobietami! Warsztat odbędzie się w przepięknej sali balowej na profesjonalnych matach od marki Yoga Flow. Praktykę poprowadzi certyfikowana instruktorka masażu i ZOGI: Adriana Roszczenko. 

 

Kilka informacji organizacyjnych:
📅 Data wydarzenia: 12.11 (niedziela)
⏰ Czas trwania: ok 3,5h od 11:30 – 15:30 (godzina zakończenia jest orientacyjna)
🏨 Miejsce: Hotel Altus Palace

Głównymi Partnerami wydarzenia są markI: MakeMeBIO, Dermash Cosmetics oraz Yoga Flow. Pozostali Parnterzy: MINI Inchcape Wrocław, SkinProject, JuiceConcept, MAQ.PIE Makeup, Well-b. Cena biletu: 249 zł (liczba miejsc ograniczona!) 

Jak wygląda plan eventu?
11:30 – 11:45 – Przywitanie, sprawdzenie listy uczestniczek, możliwość skorzystania z toalety, przebrania się i zostawienia swoich rzeczy w przygotowanej do tego sali.
11:45 – 14:00 – Warsztat automasażu twarzy prowadzony przez Adrianę Roszczenko. Konkurs, w którym do wygrania będzie podróżna mata do jogi od Yoga Flow.
14:00 – 15:50 – Brunch oraz czas na rozmowę. 

Co na Ciebie czeka?
🧘‍♀️ Całkowity relaks, merytoryczny warsztat praktyczny z automasażu twarzy z elementami akupresury w wyjątkowej pałacowej przestrzeni, która zapewni szczególne doznania oraz relaks na najwyższym poziomie.

🥙 Pyszny, zdrowy brunch oraz świeże, naturalne soki od Juice Concept.

💆‍♀️ Pakiet upominków od marek: MakeMeBIO oraz Dermash Cosmetics.

🧘‍♀️ Możliwość wygrania profesjonalnej maty podróżnej od Yoga Flow.

Koszt uczestnictwa:
💰 249 zł – liczba miejsc ograniczona

 

Jak się przygotować:

– Na event przyjdź bez makijażu, najlepiej z oczyszczoną skórą.

– Ubierz się wygodnie w komfortowe ubrania typu legginsy lub dres.

 

 

Do zobaczenia! 🧘‍♀️

 

Zapisy przyjmujemy mailowo na adres: rezerwacje@soulsisters.pl

 

Galeria Zdjęć z poprzednich warsztatów

interesują cię kolejne terminy i destynacje? Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera:

Pozwól sobie na relaks, połącz się ze swoją kobiecą mocą

O.W.U.

Sprawdź warunki

telefon

(48) 451612480

Email

hello@soulsisters.pl