KOBIETY W PEŁNI MOCY

WARSZTATY ROZWOJOWE

12-14 LIPCA, WISŁA

Dla kobiet pragnących ponownie nawiązać kontakt z własną naturą…

Czas celebrować naszą dzikość, czułość i piękno!

Razem możemy przywrócić Moc Kobiecości, której świat tak bardzo potrzebuje!

Czujesz, że Twoja energia kobieca jest niedożywiona?

Chciałabyś zerwać łańcuchy, które Cię hamują?

Chcesz odkryć prawdziwą, magnetyczną siłę, która w Tobie drzemie?

Już teraz, otwieram Ci drzwi do Ciebie, jako magnetycznej Kobiety, która jest również Boginią!

Bogini jest ucieleśniona w Tobie i we wszystkich kobietach. Gdy budzimy się do naszej boskiej kobiecości, przywołujemy siłę, która tworzy. Razem udamy się w piękną przygodę, która zasili nasze umysły i dusze.

Doświadcz siostrzeństwa, gdzie będziesz czuła się słyszana, widziana i zaopiekowana. Prosto z serca- Zapraszam Cię!

co się będzie działo? 

Podczas tego transformacyjnego doświadczenia wzmocnimy i obudzimy kobiecość, połączymy się z naturą, zbierzemy się wokół ogniska, będziemy medytować przy 100-letnim dębie i cieszyć się wspierającym towarzystwem kobiet, które wzmacniają siebie nawzajem.

KIEDY? 

12-14 LIPCA

 

Piątek

13:00 Zakwaterowanie

Obiad

Opening Ceremony + Kakao

Kolacja

Warsztat Uwalniania Głosu

 

Sobota

Medytacja Dąb

Śniadanie

Flowers Ritual – Budzę Piękno!

Odpoczynek

Obiad

Warsztat Świadomość Ciała

krótka Yin Yoga

Kolacja

Ognisko + Fire Ceremony

 

Niedziela

Medytacja Dynamiczna Kundalini Awakening 

Śniadanie

Warsztat Magia Kobiet + zakończenie

dla chętnych- spacer w naturze

 

 

dokładny opis przygody 

OPENING CEREMONY + KAKAO

Ceremonia Otwarcia, na którą Zapraszam Cię ubraną na biało. Wspólnie otworzymy przestrzeń pijąc kakao i wyrażając swoje intencje. Przywołamy naszą naturę, dzikość i kreatywność.

WARSZTAT UWALNIANIA DŹWIĘKU:

Zapraszam Cię na warsztat, podczas którego będziesz miała możliwość doświadczyć swojego ciała i głosu. Będzie to świadoma, subtelna eksploracja prowadząca do bliższego kontaktu z własnymi emocjami i uczuciami, które są integralną częścią wokalnej ekspresji. Skoncentrujemy się na świadomym przeżywaniu dźwięku w ciele, co pozwoli Ci lepiej zrozumieć i poczuć jak Twoje ciało rezonuje z dźwiękiem. 

Podczas warsztatu będę korzystać z technik uwalniania głosu, technik oddechowych oraz elementów pracy poprzez ciało, które poprowadzą Cię w stronę Twojego autentycznego, nieskrępowanego dźwięku! Świadome doświadczanie głosu prowadzi do głębszego zrozumienie siebie!

Dynamic Meditation Kundalini Awakening

Standardowa Medytacja Dynamiczna to technika medytacyjna stworzona przez Osho, znanego duchowego nauczyciela i mistrza medytacji. Jest to intensywna i aktywna forma medytacji, która łączy elementy ruchu, oddychania, dźwięku i ciszy, mająca na celu wywołanie głębokich wewnętrznych przemian. Wersja Kundalini Awakening jest dedykowana dla pobudzenia energii Kundalini. Kundalini to koncepcja pochodząca z jogi i tantry, która opisuje uśpioną energię znajdującą się u podstawy kręgosłupa. Dla wielu kobiet, obudzenie kundalini jest sposobem na wzmocnienie ich kobiecości poprzez głębsze połączenie z własnym ciałem, umysłem, duchem oraz ich energią seksualną.

WARSZTAT ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA

Zapraszam na warsztat pracy z ciałem, podczas którego będziesz miała możliwość pogłębienia relacji ze swoją cielesnością, odkrycia wewnętrznego połączenia pomiędzy doznaniami fizycznymi, uczuciami i emocjami. Skoncentrujemy się na świadomym doświadczaniu ciała poprzez ruch i kontakt z sobą samą, tworząc przestrzeń do eksploracji własnego „ja”. Podczas warsztatu będziecie mogły zanurzyć się w praktyki, które wspierają rozwijanie uważności w odniesieniu do ciała oraz odkrywanie subtelnych relacji pomiędzy ciałem a umysłem.

OGNISKO/ FIRE CEREMONY  (Rytuał uwalniania + Taneczne wyzwolenie)

Praca z żywiołem ognia może być potężnym narzędziem do pobudzenia swojej seksualności i pozbycia się wstydu. Ogień jest symbolem transformacji, pasji, mocy i oczyszczenia, co czyni go idealnym żywiołem do pracy nad tymi aspektami życia. Wieczorem zbierzemy się wspólnie przy ognisku by zrzucić wstyd i potańczyć intuicyjnie uwalniając naszą boską kobiecość!

 FLOWERS RITUAL “BUDZĘ PIĘKNO!”

Ten piękny, kwiatowy rytuał ma na celu zwiększenie pewności siebie i przywołanie do rozkwitu twoje zewnętrzne i wewnętrzne piękno! Połączymy się z wibracją kwiatów i użyjemy mocy ich symboliki. Poprzez wykorzystanie płatków kwiatów, popracujemy z podświadomością wykonując akt artystyczny. Ty sama staniesz się kwiatem! Niech świat zobaczy, jak rozkwitasz! Ten rytuał ma MOC!!

gdzie się zatrzymasz?

 Spotykamy się w prawdziwym miejscu mocy! Willa Sfinks jest znana z uzdrawiającej mocy i znajduje się w wyjątkowym energetycznie miejscu na mapie Wisły. To piękna, odnowiona willa jest położona w otoczeniu przyrody i zaprasza do magicznych spacerów! Mieszkając w willi Sfinks można korzystać z dróg i szlaków turystycznych prowadzących po okolicznych wzniesieniach, łąkach i lasach.

Galeria Zdjęć VILLA SFINKS WISŁA

co obejmuje cena?

  • 2 noclegi w obiekcie Willa Sfinks w Wiśle
  • Pełne wegetariańskie wyżywienie serwowane przez prywatnego szefa kuchni: śniadanie, obiad i kolacja
  • wszystkie warsztaty, rytuały, ceremonie

prowadzące

Oliwia Daszkiewicz – Przedsiębiorczyni i podróżniczka, od 10 lat posiada swój biznes. Od dawna pracuje z kobietami, kobiecą energią i podświadomością. Mieszka na magicznej wyspie Bali, gdzie pogłębia swoją wiedzę. Odbyła wiele duchowych podróży do Egiptu, dlatego nazwa Willi “Sfinks” jest jej bardzo bliska 😉 Jej pasją jest tantra, astrologia, starożytna wiedza, terapia poprzez sztukę i manifestacja. Odbyła m.in. trening ISTA (seksualność, duchowość, szamanizm), trening Tantry (seksualność, kobiecość) i te złote nauki wciela do swoich sesji 😉

Aleksandra Szczygielska – psychoterapeutka Gestalt, pedagożka, wiedzę i umiejętności pogłębia poprzez uczestnictwo w licznych warsztatach pracy z ciałem i głosem (m.in. analizy bioenergetycznej A. Lowena, pracy z głosem wg K. Linklater, techniki Alexandra). Pracowała z zaburzeniami głosu. W pracy terapeutycznej wspiera kobiety w odkrywaniu ich mocy!

DO KOŃCA PROMOCJI EARLY BIRDS ZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata zadatku na wskazane konto bankowe. Zapisy przyjmujemy drogą mailową na oliwiadaszkiewiczxx@gmail.com lub instagram @hokuspokus_czarymary W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

 

 INWESTYCJA:

 

CENA EARLY BIRD: 1200 ZŁ (limitowa ilość!!!)

REGULARNA CENA: 1400 ZŁ

*Early Bird przy zakupie do 3 czerwca.

 

Zadatek w wysokości 600 zł płatny od zaraz, pozostałość sumy płatna maksymalnie do 07.07

 

Pozwól sobie na relaks, połącz się ze swoją kobiecą mocą